Biedrība „Vides iniciatīvu centrs” noslēdz trenažieru atjaunošanas un uzlabošanas darbus Jēkabpils Mežaparkā

Realizējot projektu, „Jēkabpils un apkārtējo novadu sabiedrības saliedēšana un iesaistīšana brīvprātīgo darbā, sakopjot apkārtējo vidi, veidojot tās ilgtspēju un pielāgojot to sabiedrības vajadzībām” (2012.EEZ/DAP/MIC/1576/Z/069/2015), biedrība „Vides iniciatīvu centrs” jūnijā noslēdz aktivitāti nr. 12 – trenažieru atjaunošana un uzlabošana.
Projekta īstenošanas laikā biedrība trīs mēnešu (aprīlis, maijs un jūnijs) garumā apsekoja, uzlaboja un atjaunoja trenažierus Jēkabpils Mežaparkā. Tika atjaunota trenažieru grunts krāsa, uzlaboti „Pēdu takas” oļu un čiekuru posms, notīrīta vecā un atjaunota jauna krāsa bērnu šūpolēm, laboti stiprinājumi, veikta ķēžu un gultņu nomaiņa vairākos no trenažieriem, uzlabots segums pie šūpolēm un trenažieriem, kā arī realizēti citi uzlabošanas darbi pie visā Mežaparka teritorijā esošajiem trenažieriem.
Visus darbus biedrība „Vides iniciatīvu centrs” realizēja savlaicīgi, uz atsevišķiem darbiem piesaistot brīvprātīgos un cenšoties, lai Mežaparka apmeklētāji neizjustu to, ka trenažieri nefunkcionē vai ir zaudējuši pievilcību.

 

Sintija Klūga,
Projekta aktivitāšu koordinators


 

Untitled

 

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.
Programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts
Līdzfinansē Jēkabpils pilsētas pašvaldība