Piedalies videi draudzīgā izaicinājumā!

NeapedZemeslodi-INSTA_stories-02

Pārfrāzējot populāro teicienu “klimata pārmaiņas neviens vēl nav atcēlis”, tieši otrādi – tās pandēmijas ietvaros palikušas novārtā. Pandēmija reiz beigsies, kamēr klimata pārmaiņas tikai turpināsies. Zemeslodei vajadzīgs ikviens sabiedrotais!

Janvāris kā ik gadu uzsāksies ar Neapēd zemeslodi izaicinājumu, kurā cilvēki izmēģina ēst vairāk veselīgu augu ēdienu, lai mazinātu savu ietekmi uz vidi. Zemeslodei nav labi, tapēc aicinām arī Jūs piedalīties izaicinājumā un izmantot savus kanālus, lai pastāstītu par videi draudzīgo izaicinājumu saviem sekotājiem.

Piesakieties https://ej.uz/nvoneapedzemeslodi!

Nedaudz par izaicinājumu:

  • Lielākoties cilvēkiem ir grūti saprast, ko viņi savā ikdienā var darīt, lai mazinātu klimata pārmaiņas. Taču uzturam, ko lietojam, ir milzīga ietekme. Īpaši spiedoši klimatu ietekmē gaļas un piena produkti, kas ir ļoti populāra izvēle Rietumu virtuvē.
  • Izaicinājuma dalībnieki ik dienu saņem vēstules ar gardām, vienkāršām augu receptēm, informāciju par veselību, uzturvielām, vidi un visu ko citu interesantu.
  • Turklāt izaicinājumam ir iespējams pieteikties 3 līmeņos – “ēst veģetāri 3 dienas nedeļā”, otrais ir “ēst veģetāri visu mēnesi” vai arī “ēst tikai augu produktus visu mēnesi”.

Pievienojieties izaicinājumam un padalieties ar izaicinājuma plakātu arī savās platformās un sociālajos tīklos, lai par iespēju piedalīties izaicinājumā sadzird vēl vairāk cilvēku! Plakātu atradīsiet pielikumā. Planētas nākotne ir mūsu rokās un arī šķīvjos!

 

Mīļš Jums paldies!

 

 

Laura Babrāne

Dzīvnieku brīvība
26555347