Pirmais ekskluzīvais iepirkumu maisiņš izlozēts

savsmaisins

Jūnija beigās notika izloze kampaņas „Mainīt attieksmi: izvēlies vairākkārt lietojamo un pārstrādājamus materiālus!” ietvaros. Daloties ar savu iepirkumu maisiņu fotogrāfiju vai bildējoties ar kampaņas plakātu kādā no Jēkabpils veikaliem varēja laimēt speciāli kampaņai darinātu iepirkumu maisiņu no AmEli Handicrafts.

Laimests tika Facebook lietotājai Elīnai Lapsai – Jakubovičai. Izloze redzama video.

Labā ziņa – kampaņa tiek pagarināta, ļaujot dalīties ar savu iepirkumu maisiņu foto stāstiem arī jūlija mēnesī. Vēl tiks izlozēti divi dažādi iepirkumu maisiņi.

Kā piedalīties? Publicē biedrības Facebook komentāru sadaļā foto ar savu iepirkumu maisiņu vai meklē Jēkabpils veikalos kampaņas plakātus un nofotogrāfējies  ar kādu no tiem.

Aicinām piedalīties! Šādi vēlamies motivēt izmanto auduma un cita materiāla atkārtojami lietojamus iepirkumu maisiņus. Kā arī interesanti ir iepirkumu maisiņu iegādes vai pielietojuma stāsti.

Kampaņa notiek projekta “Mainīt attieksmi: soli pa solim zero waste virzienā” ietvaros, līguma Nr. 2021.LV/NVOF/MIC/006/47. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

savs_maisins